077

17 лютого відбулася одинадцята сесія Лубенської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Олексій Дядечко. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Іван Гриценко, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

На пленарному засіданні депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2011 рік: обсяг доходів районного бюджету на 2011 збільшено на надання пільг на житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу на 32230,00грн.

Було Затверджено звіт   про виконання районного бюджету за 2011 рік.

Як проінформувала начальник фінуправління райдержадміністрації Світлана Самійленко районний бюджет виконано у сумі 96469, тис.грн., проти 2010 року   надходження збільшилися на 155,4 тис.грн. До загального фонду районного бюджету надійшло 8672,7 тис.грн., або на 899,2 тис.грн. (11,6%) понад заплановані обсяги. Світлана Самійленко доповіла про всі головні надходження та видатки до районного бюджету.

Також внесено зміни до показників районного бюджету на 2012 рік : збільшено обсяг видатків районного бюджету на загальну суму 1 425 229 грн..

Депутати заслухали звіт «Про виконання плану роботи районної ради за 2011 рік»,   з інформацією виступила заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, затвердили перелік закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності, внесли зміни до рішення районної ради від 24.05.2011 року «Про комплексну Програму профілактики правопорушень на 2011- 2015 роки», призначили головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги , ним став кандидат медичних наук, відмінник охорони здоров»я Анатолій Сапа.

На завершення роботи сесії до присутніх звернувся депутат районної ради Василь Силка з депутатським запитом про встановлення премії імені Почесного громадянина Лубенщини, заслуженого вчителя України Сурмила Г.І. для нагородження кращих освітян району. Депутати вирішили направити депутатський запит на розгляд голові районної державної адміністрації Віктору Алєксєєнку та про результати розгляду   проінформувати районну раду і депутата в порядку, установленому чинним законодавством.