16 лютого, в читальній залі міської бібліотеки, Лубенський медіа-клуб та редакція газети «Час поклику» за підтримки міської організації Народного руху України провели засідання круглого столу на тему: «Порятунок чи ілюзія або про тенета псевдорелігій.»

В засіданні взяли участь заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, голова громадської ради при Лубенській міській раді Петро Гузь, представник міської ради Віта Коваленки та представники різних політичних партій.

Приводом зібрання стало звернення мешканки Лубен Валентини Савченко, яка звернулася до міськрайвідділу СБУ в Полтавській області, Лубенської міжрайонної прокуратури, міської та районної рад, райдержадміністрації, місцевих засобів інформації щодо законних дій релігійної організації «Свідки Єгови», членом якої стала її донька.

Присутні висловлювали своє бачення ситуації, яка виникла, а також наголошували на тому, що лубенцям слід відроджувати національні традиції, більше уваги приділяти самоосвіті, мові, культурі, щоб вільний час був заповнений корисними справами, а людську душу переповнювали цікаві думки і позитивні враження.