22255555

15 лютого за участю голови районної ради Олексія Дядечка, міського голови Олександра Грицаєнка, заступника голови райдержадміністрації Василя Куксаня, секретаря міської ради Івана Карпця, голови Спілки ветеранів Афганістану Валерія Биченка відбувся   мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. Десятки тисяч людей загинули на територіях інших держав під час різних воєнних конфліктів , 15 тис. на території Афганістану, з них 3600-украаїнці, у тому числі четверо лубенців: рядовий Тараненко, молодший сержант Шульга, прапорщик Васик, старший лейтенант Ластовецький. Пам»ять загиблих та померлих вшанували хвилиною мовчання, до пам»ятника поклали квіти.

Учасників бойових дій Михайла Осташа, Сергія Дігтяра, Івана Мироненка, Василя Соколенка, Віктора Остапенка, Віктора Сокола, Олександра Неділька, Валентина Дашкевича, Павла Федоренка, Михайла Колісніченка, Віктора Сокола нагороджено   Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, вручено грамоти виконкому міської ради Віталію Бибику, Сергію Коньку, Володимиру Гаврилюку, Івану Перетятьку, Сергію Грєчнєву, Михайлу Жебелю, Сергію Нагалю. Вдовам померлих, сім»ям загиблих в Афганістані  вручено грошові допомоги.