Минулого року територіальним центром соціального обслуговування було запроваджено виїзні прийоми. Мета таких прийомів – допомогти людям, надати їм належну увагу, запропонувавши різні види послуг: масажиста, перукаря, швачки, фахівця з дрібного ремонту взуття. Виїзні прийоми планові. Серед населення проводиться широка інформаційна робота, тож для мешканців територіальних громад  такі виїзні прийоми стали звичними. Зазвичай прийом триває  10 днів, після чого працівники територіального центру вирушають до іншої сільської ради.

На початку цього року працівники структурних підрозділів територіального центру соціального обслуговування працювали на території села Вовчик. Незабаром у Вовчику відкриється філія територіального центру, тож процедури соціально-медичного напрямку для мешканців сільської ради стануть доступними в будь-який час.

Під час виїзного прийому територіального центру соціального обслуговування  у Вовчику побували очільники районної влади – голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.  Поспілкувавшись з мешканцями села та вислухавши проблеми, які хвилюють людей, керівники району висловили своє бачення для вирішення назрілих питань. А також поділилися подальшими планами щодо покращення умов обслуговування та соціального захисту населення.