image002

27 січня у Вовчицькому районному краєзнавчому музеї імені І.Саєнка було відкрито виставку фоторобіт члена Національної спілки фотохудожників України, Національної спілки журналістів України, лауреата премії імені Володимира Малика Володимира Федоровича Білоуса, присвячену 80-річчю від дня народження Григора Тютюнника.

Помилуватися захоплюючими фотороботами до Вовчика прибули заступник голови обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко, голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, творча інтелігенція, учнівська молодь.

Володимир Білоус і Григір Тютюнник познайомились у 1970 році, весь час підтримуючи добрі стосунки. Одним із надбань 10–річної дружби митців стала добірка фоторобіт, де кожна світлина – дотик до життя і творчості Григора Тютюнника, знайомство з прототипами героїв.

Фотороботи дають можливість пізнати світ у якому жив і творив майстер слова, виховують у підростаючого покоління почуття прекрасного, любов до людей, віру у справжню дружбу, - наголошував у своєму виступі голова районної ради Олексій Дядечко.

Голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко запевнив, що районна влада і надалі буде підтримувати творчу інтелігенцію Лубенщини.

Заступник голови обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко висловив переконання, що з такими тематичними експозиціями повинні знайомитися не тільки мешканці Лубен і Лубенського району, а й полтавці.

Сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська закликала присутніх насолоджуватись незабутніми фотороботами, які в пам»яті кожного залишиться надовго.

Своїми враженнями від побаченого поділилася з поціновувачами прекрасного член Національної спілки письменників України Раїса Плотникова.

Про те як створювалася фотовиставка розповів присутнім сам автор фоторобіт Володимир Білоус.