27 січня у с. Засулля, з нагоди Міжнароного   дня пам»яті жертв Голокосту, біля пам»ятного знаку, встановленого на місці масового розстрілу євреїв, зібралися голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, керуючий справами виконкому Валерій Даценко, сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, представники єврейської громади, щоб  вшанували земляків, знищених нацистським режимом під час ІІ світової війни.

Згідно з історичними даними 27 січня 1945 року Радянська Армія звільнила в»язнів концтабору Освенцем, а 1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея призначила 27 січня Міжнародним днем пам»яті жертв Голокосту, тим самим відкидаючи будь-які заперечення Голокосту як історичної події.

Загиблих земляків вшанували хвилиною мовчання. До пам»ятного знаку покладено квіти, запалено свічку.