26 січня в приміщенні міськрайонного відділу міліції відбулася розширена  Координаційна нарада керівників правоохоронних органів, яку провів Лубенський міжрайонний прокурор Андрій Стойка. Нарада пройшла за участі заступника Полтавського обласного прокурора Олександра Крилова, голови районної ради Олексія Дядечка, міського голови Олександра Грицаєнка, І заступника голови райдержадміністрації Вікторії Мартиневської, голови міськрайонного суду Олега Волювача, начальника Лубенського   МВ УМВС України в Полтавській області Віктора Самсоненка, начальника міськрайвідділу СБУ в Полтавській області Павла Близнюка, І заступника голови комісії з проведення реорганізації Лубенської ОДПІ, в.о першого заступника начальника ОДПІ- начальника відділу податкової міліції Олексія Харченка, голови комісії з проведення реорганізації Лубенської ОДПІ, начальника Лубенської ОДПІ Олександра Коломійця, в.о. начальника Лубенської державної об»єднаної фінансової інспекції Лариси Приходько, начальника Лубенського міськрайонного управління юстиції Віталія Довженка, головного лікаря Лубенського обласного наркологічного диспансеру Антона Смагіна, працівників Лубенської міжрайонної прокуратури, особового складу міськрайвідділу міліції, сільських голів, представників ЗМІ.

Основне питання, яке було розглянуто на нараді – про стан протидії злочинності.

Лубенський міськрайонний прокурор у своєму виступі окреслив позитиви зробленого у 2011 році, наголосивши, що в минулому році вдалося стабілізувати криміногенну обстановку, знизити кількість тяжких та особливо тяжких злочинів, розбоїв та грабежів, удосконалити роботу у сфері протидії економічної злочинності, виявити низку корупційних злочинів, покращити роботу правоохоронних органів по викриттю порушень   у бюджетній, земельній сферах. Ним також було визначено ряд проблемних питань, окреслено завдання на перспективу.

Виступ прокурора доповнили І заступник начальника міськрайвідділу міліції Юрій Дяденко, І заступник голови комісії з проведення реорганізації Лубенської ОДПІ, в.о першого заступника начальника ОДПІ- начальник відділу податкової міліції Олексій Харченко, начальник міськрайвідділу СБУ в Полтавській області Павло Близнюк, заступник начальника-начальник слідчого відділення Мв УМВС України в Полтавській області Сергій Жураковський, які на конкретних прикладах проаналізували розкриття злочинів і порушень в місті і районі в 2011 році.

Питання роботи дільничних інспекторів в районі прокоментував начальник Лубенського   МВ УМВС України в Полтавській області Віктор Самсоненко.

В свою чергу   сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко звернувся до начальника Лубенського   МВ УМВС України в Полтавській області Віктора Самсоненка з проханням розглянути питання щодо закріплення дільничного інспектора конкретно за Засульською сільською радою, у зв»язку з тим, що сільська рада багаточисельна, а інспектор обслуговує окім Засульської, Войнихівську, Шершнівську сільські ради.

Про тісну співпрацю з правоохоронними органами говорили у своїх виступах голова районної ради Олексій Дядечко та міський голова Олександр Грицаєнко.

Підсумки наради підбив заступник Полтавського обласного прокурора Олександр Крилов.