33Днями голова районної ради Григорій Угляниця передав подарунки, що надійли з Німеччини до голови Полтавської обласної ради Олександа Біленького від фонду «Всесвітня допомога дітям України» (керівник Раїса Троєглазова), дітям загиблих учасників АТО. Новорічні гостинці, зібрані німецькими родинами, отримали Катерина Крутько з Вовчика та Олександр Омельченко з Пісок. Катруся вже школярка, тож  подарунок  очільник району   вручив  дівчинці в стінах  навчального закладу, в період учбового процесу,  Саша ж ще тільки збирається до школи, тому   гостинець  із Німеччини  на нього чекав вдома.   Дарунки стали для малечі справжнім  сюрпризом, адже були ретельно запаковані, а що в середині – відомо лише дітлахам, які щиро дякували, посміхаючись, за турботу, увагу та тепло.