25 січня у районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв»язку та управління комунальною власністю, яке провів голова комісії Олександр Якименко.

Участь у роботі комісії взяв голова районної ради Олексій Дядечко та заступник голови районної ради   Євгенія Яковченко.

Олександр Якименко ознайомив присутніх з приписом Лубенського міжрайонного прокурора радника юстиції А.М.Стойки про усунення порушень вимог Закону України «Про дорожній рух», де зазначено, що відповідно до статті 6 Закону України «Про дорожній рух» до компетенції міської та Районної ради народних депутатів і міської та районної виконавчої влади у сфері дорожнього руху належить розробка, затвердження та реалізація міських і районних програм розвитку дорожнього руху та його безпеки.

Свої міркування з цього питання висловили депутати районної ради, члени комісії Вікторія Мартиневська, Сергій Сіряченко, Юрій Тягло, Сергій Оніщенко.

Докладно обговоривши припис Лубенського міжрайонного прокурора радника юстиції А.М.Стойки про усунення порушень вимог Закону України «Про дорожній рух», комісія вирішила рекомендувати Лубенській районній державній адміністрації розробити та подати на розгляд в установленому порядку проект Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки в районі та винести його на розгляд однієї з чергових сесій районної ради.