2222444

22 січня, в День Соборності і Свободи України, у районному будинку культури відбувся заключний концерт переможців творчих звітів сільських закладів культури (І частина). Він мав назву «Україно! Ти у світі одна. Моя пісня, мій дім, моя доля!». Більше 300 аматорів сцени продемонстрували воістину безмежний творчий потенціал жителів посульського краю. Глядачі, які вщент заповнили приміщення глядацького залу, не шкодували аплодисментів і щиро нагороджували ними кожного учасника концертної програми.

Майже три години колоритного мистецького дійства, яке творили фольклорні колективи «Діброва» (с.Тишки) і «Акація» (с.Новаки), «Мацківські барви» (с.Мацківці) і «Тернівчани» (с.Терни), хор-ланка Героя Соціалістичної Праці Н.П.Мороз (с.Солониця) і колектив «Журавлина» (с.Литвяки), жіночий вокальний ансамбль «Литвяківочка», зразковий ансамбль фольклорного танцю «Перлина» та «Водограй», хорові колективи «Посулля» (с.Засулля) та Вищебулатецького будинку культури, народний духовий оркестр Солоницького сільського клубу та чудові солісти П.Бондаренко та В.Дмитренко, драматичні колективи із Тарандинців та Клепачів вражали рівнем виконавської майстерності, сценічної культури, вдало підібраним репертуаром, розмаїттям сценічних костюмів.

Найстаршою за віком учасницею концерту стала С.Й.Ягідка із с.Солониця (83 роки). Наймолодшими – зразковий вокальний ансамбль «Калинонька» (Засульського будинку культури).

3333888

Гарного настрою додали виступи троїстих музик Михнівського та районного будинків культури, чоловічий вокальний ансамбль РБК.

Голова районної ради Олексій Дядечко та голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко, які насолоджувались яскравим мистецьким дійством, щиро і зворушливо дякували учасникам концерту. Вони привітали всіх присутніх з величним державним святом – Днем Соборності і Свободи України, окреслили позитивні тенденції розвитку району, зокрема, в галузі культури.