0777774

22 січня, яке від 1919 року увійшло до національного календаря як День Соборності, набуло особливого змісту: Президент України Віктор Янукович своїм указом від 30 грудня 2011 року відзначив 22 січня Днем Соборності та Свободи України.

20 січня в Ісківцях з нагоди Дня Соборності та Свободи України відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам»ятника поету, борцю за волю і соборність нашої держави Тарасу Шевченку.

Кобзар тричі побував на ісківській землі, брав воду з криниці, яка тепер і зветься в народі Шевченковою, милуючись лубенськими краєвидами писав вірші. Тож не випадково лубенська громада в день величного державного свята зібралася на славнозвісній Ісківській землі. Участь у святкових урочистостях взяли голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, сільський голова Ісковецької сільської ради Микола Романюта, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко, провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Наталія Ісаєнко, поетеса, секретар літоб»єднання імені Донченка Ніна Шерстюк, учні та вчителі Ісковецької ЗОШ.

Мешканців Лубенського краю з Днем Соборності та Свободи України привітав голова районної ради Олексій Дядечко. Він побажав лубенцям міцного здоров»я, мудрості, далекоглядності та оптимізму, а також висловив сподівання що День Соборності та Свободи України об»єднає та згуртує усіх у подоланні спільних проблем і випробувань, додасть сили і снаги для здійснення добрих справ на благо розвитку України.

До привітань долучився голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, наголошуючи що про незалежність, соборність України мріяло не одне покоління і мрія українців здійснилась. Побудувати сильну заможну Україну можна лише в єдності.

Свої привітання з нагоди свята висловив також сільський голова Ісковецької сільської ради Микола Романюта.