27 січня у Лубенській районній раді відбулося засідання  постійної комісії з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю, яке провів голова комісії Олександр Якименко. Засідання пройшло за участі заступника голови районної ради Євгенії Яковченко.

З інформацією про результати фінансово – господарської діяльності Лубенського районного комунального житлово – експлуатаційного управління «Комунжитлосервіс 2000» та комунального підприємства Лубенської районної ради «Вектор» за 2009-2010 роки виступили бухгалтер Лубенського районного комунального житлово-експлуатаційного управління «Комунжитлосервіс 2000» Людмила Стасовська та керівник комунального підприємства Лубенської районної ради «Вектор» Руслана Кисіль.

Про надання дозволу на реконструкцію частини приміщень Березівської, Войнихівської, Окіпської, Мацківської ЗОШ І-ІІІ ст. для розміщення в них дошкільних навчальних закладів йшлося у виступі начальника відділу освіти РДА Юлії Білокінь.

Про роботу проводового мовлення в с. В’язівок, Михнівської сільської ради, інформував голова постійної комісії з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю Олександр Якименко.

Голова комісії також озвучив присутнім звернення начальника відділу будівництва, архітектури та житлово – комунального господарства Сергія Сіряченка стосовно створення комісії по визначенню ступеня аварійності частини адміністративного приміщення районної ради.

Активну участь в роботі комісії взяли депутати районної ради, члени комісії Вікторія Мартиневська, Сергій Оніщенко, Олексій Хорольський.

З даних питань було прийнято відповідні рішення.