20171207 10334207 грудня у  районному будинку культури  відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні. Присутніх у залі сільських голів, старост, працівників сільських рад, районної ради, депутатів, а також ветеранів служби  привітали голова районної ради Григорій Угляниця,  голова районної державної адміністрації Тетяна Качаненко, сільський голова Засульської сільської ради  Сергій Бондаренко.

У своєму виступі Григорій Угляниця, зокрема зазначив, що Україна рухається до європейської моделі управління, тому за органами місцевого самоврядування -  майбутнє. У процесі децентралізації вони отримують широке коло повноважень та вирішуватимуть питання громад самостійно, дбаючи про їх добробут та процвітання. До професійного свята голова районної ради вручив Почесну Грамоту обласної ради з нагрудним знаком сільському голові Засульської сільської ради  Сергію Бондаренку,  Почесні Грамоти районної ради -  сільському голові Снітинської сільської ради  Сергію Мануйленку  та депутату районної ради Надії Клепач.

Долучився до привітань і голова районної ради 6 скликання Олексій Дядечко. Він зичив усім здоров’я, наснаги і оптимізму,  а  також працювати  самовіддано,  натхненно  на  благо людей, громад району.

20171207 101509

Згадали цього дня і  захисників України, волонтерів,  адже свято місцевого самоврядування межує з Днем Збройних України, Днем волонтера. Тож Почесні грамоти  районної ради отримали справжні чоловіки, захисники, яких знають на Лубенщині, волонтери,  які  докладали і докладають   значних зусиль аби  важкі будні  патріотів  на Сході країни, де триває АТО,  були   хоч трішки легшими,  в чомусь простішими. Тож з оплесками присутні зустрічали нагороджених – Віктора Сивуху, заступника ГО  «Лубенське міжрайонне об’єднання ветеранів АТО», Олександра Лісного, солдата, механіка підрозділу «Фенікс», Сергія Назаренка,  учасника АТО, старшого солдата, командира відділення зв»язку 16 окремого батальйону  58 окремої  механізованої бригади, члена ГО «Лубенська районна спілка ветеранів АТО», Перекопного Костянтина, волонтера.

Вітання на адресу  працівників органів місцевого самоврядування, сільських голів, старост,  депутатів рад усіх рівнів, ветеранів    були  доповнені  виступами  учасників художньої самодіяльності районного будинку культури.  Позитив та гарний настій дарували  Алла Самодзвон, Юрій Задорожній, Світлана Руденко, Олександр Антоненко, колектив «Троїстні музики», неперевершена «Українська Швейцарія», а також  творчі працівники культури Засульської ОТГ: квартет «Гілея» (с. Михнівці), ансамбль  «Україночка» з Оріхівки та інші.

p71207 110715