04

13 січня керівниками районної влади Олексієм Дядечком та Віктором Алєксєєнком було проведено урочистий прийом обдарованих дітей.

На святковому зібранні вшанували майбутніх науковців України – авторів робіт Малої Академії Наук –  у номінації «Юна наукова еліта», переможців предметних олімпіад усіх рівнів у номінації «Інтелектуальне майбутнє України», кращих спортсменів району у номінації «Олімпійська надія України», переможців у номінаціях «Творче відкриття року», «Полум’яні серця», «Велет духу», «Промінь родинного сонця». Кожну номінацію представили  керівники  відділів освіти, культури, у справах сім’ї, молоді та спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації, РЦСССДМ. Представлення перепліталися з чудовими виступами учасників художньої самодіяльності.

Голова районної ради Олексій Дядечко та голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко привітали юних переможців зі значними успіхами та досягненнями, побажавши школярам і надалі бути активними, любити свій край і примножувати його здобутки .

06

Запрошені  отримали від голови районної ради та голови райдержадміністрації новорічні подарунки. На завершення Дід Мороз та Снігуронька привітали присутніх з Новим роком і запросили дітей пригоститися    солодощами та фруктами.

Такі зустрічі свідчать про те, що майбутнє у нашої держави – є! Воно – за юними науковцями, знавцями, спортсменами, громадськими активістами, співаками, танцюристами.