12 січня у районному будинку культури відбулося традиційне новорічне свято «Маланка запрошує», у якому взяли участь діти  із малозабезпечених сімей Лубенщини. Святкові урочистості проводяться вже 13 років поспіль.

Присутні із задоволенням спостерігали за театралізованим дійством за участю Діда Мороза, Снігуроньки, інших казкових героїв з  яскравою концертною програмою, яке було підготовлено відділом культури і туризму райдержадміністрації (начальник Людмила Пазенко) та учасниками художньої самодіяльності районного будинку культури – зразковим ансамблем фольклорного танцю «Перлина», зразковим дитячим танцювальним колективом «Водограй», вокальним колективом «Арт-студія», театром лялькових мініатюр «Гостинець».

Учасників святкового дійства із новорічними та різдвяними святами тепло привітали голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко та голова Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїса Кошель.