DSC 08251

30 січня в Лубенському районному Будинку культури відбувся звітний концерт кращих учасників художньої самодіяльності клубних закладів. Про те, що на Лубенщині люблять і цінують українську пісню, енергійний танок свідчила широка концертна програма заходу, а ще переповнений зал глядачів, які прийшли поспостерігати за кращими аматорськими колективами, які успішно розвивають свої таланти. Побували на концерті і очільники районної влади: Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко.

Голова районної ради Олексій Дядечко у своєму вітальному слові, адресованому народним талантам, зазначив, що Лубенщина сільськогосподарський край, де вміють працювати, але роблять це з піснею і танцем, пам’ятаючи народні звичаї і традиції.

Голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко побажав кращим аматорським колективам нових здобутків і перемог не лише на рівні району, а й області.

Учасники святкового заходу у повній мірі продемонстрували свої здібності. Тож присутні з радістю зустрічали на сцені жіночий вокальний ансамбль «Любисток» під керівництвом Ірини Ліхачової, зачарували глядачів і пісні учасниць квартету «Чарівниця» ( Вовчицького СБК), а народний гурт «Українська Швейцарія» ( керівник Анатолій Куценко), викликав у залі шквал аплодисментів. Тепло і захоплено зустрічали поціновувачі талантів виконавців Юрія Задорожнього, Ірину Шемет, Марину Петрик, Катю Звержинську, Катю Овчарик, припало до душі зворушливе «Соло на гітарі» Віталія Циганника, виступ народного аматорського ансамблю «Хорощанка» під керівництвом Тетяни Больбот, квартету «Гілея» Михнівського БК.

Юні учасники дитячого зразкового ансамблю «Калинонька» під керівництвом Алли Чубенко Засульського СБК та ансамбль скрипалів «Незабудки» також із Засулля одразу завоювали прихильність завдяки власній манері виконання, дзвінкому співзвуччю голосів. Не бракувало і виступів численних танцювальних колективів «Водограй» РБК (керівник Лариса Фесенко), танцювального колективу східного танцю «Аміра» РБК (керівник Тетяна Дацій), «Фрістайл» Засульського БК (керівник Дмитро Лоховицький) і,звичайно, зразкового фольклорного ансамблю «Перлина» РБК (керівник Тетяна Мінакова) без якого не обходяться подібні оглядові та показові концерти. Єдині в своєму жанрі були учасники зразкового циркового колективу «Юність» під керівництвом Наталії Руденко з Хорошків.

Звітний концерт пролетів за мить, а посмішки і аплодисменти глядачів ще раз довели, що не міліє криниця народних талантів Лубенщини.