8 січня відбувся творчий вечір співачки Катерини Кондратенко.

Уже впродовж десятиліть разом з піснею Катерина Кондратенко прокладає шлях до людських сердець, - зазначила ведуча вечора начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

18 років свого життя ювілярка віддала жіночому ансамблю «Лубенка», була активною учасницею художньої самодіяльності хіміко-фармацевтичного заводу, де пропрацювала      23 роки, повернулася на сцену із сольним концертом. 10 років вона є солісткою районного будинку культури, учасницею народного жіночого ансамблю «Любисток», який для Катерини Кондратенко став другою родиною.

І хоч шлях до успіху Катерини Іванівни розпочався на Оржиччині, лубенці повноправно вважають її своєю співачкою, лубенським соловейком, - як відмітила заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, вітаючи шановану, знану й успішну людину.

Від голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка іменинницю привітав заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, наголошуючи, що ювілярка має справжню українську душу.

На завершення своїх вітальних слів районні керівники вручили іменинниці подарунок та        Почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації.

Почесну грамоту міської ради та подарунки Катерина Іванівна отримала від міського голови від міського голови Олександра Грицаєнка, який безмежно шанує ї творчість, запевняючи, що її пісні звучать по-особливому самобутньо.

Цикл вітань продовжили директор РБК Наталія Шепітько і колектив БК, директор МБК Інна Скиба та нове покоління ансамблю «Лубенка», подруга Валентина Гаврик, Юрій Задорожній, Світлана Руденко, Олег Приймак, Валерій Рябцев, Михайло Шаміс, гурти «Українська Швейцарія» та «Гілея» і,звісно, рідний «Любисток», - всі вони зібралися, щоб вклонитися хорошій,співучій людині Катерині Кондратенко.