DSC0567626 жовтня голова районної ради Григорій Угляниця  взяв участь  у  зустрічі "за круглим столом", яку проводила  районна організація ВГО "Союз Чорнобиль України", зокрема    заступники голови організації Василь Силка, Микола Чудак.  На зібранні були також присутні голова районної державної адміністрації Тетяна Качаненко, депутат обласної ради Руслан Ляшко,  голови  сільських первинних оганізацій  ВГО "Союз Чорнобиль України".

Такі зібрання вже мають традиційний характер, адже щорічно, восени, перед Днем  вшанування ліквідаторів, який припадає на середину грудня, чорнобильці проводять зустрічі до яких безпосередньо  залучені очільники району, керівники установ та організацій району, які  опікуються проблемами ліквідаторів,  тож усі разом шукають спільні шляхи вирішення тих чи інших питань.

Наразі  на зустрічі були присутні  Тамара Соломаха,  начальник Лубенського об"єднаного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області, яка інформувала  про пенсійне  забезпечення осіб, які постраждали внаслідок  аварії на чорнобильській АЕС.  Вичерпні відповіді  у питаннях соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок  аварії  на ЧАЕС  надала заступник  начальника - начальник відділу персоніфікованого  обліку  пільгових  категорій  населення  управління  соціального захисту  населення райдержадміністрації. про медичне  обслуговування осіб,  постраждалих внаслідок  аварії на Чорнобильській АЕС Валентина Старостенко. Про медичне обслуговування  осіб, які постраждали  внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, говорив головний лікар  Лубенського  районного центру ПМСД Михайло Новаковський.

DSC05675

У розрізі кожного питання,  керівники висловили власні пропозиції щодо вирішення  нагальних проблем ліквідаторів. Тож разом дійшли спільного знаменника: слід підготувати звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів  щодо ро поліпшення пенсійного забезпечення та соціального захисту ліквідаторів, людей, які заслуговують на підтримку з боку держави, яку  у свій час врятували від "мирного атома".