DSC_10031

Наймолодший  мешканець Лубенського району – Владислав Пона  побачив світ 4 січня. Це друга  дитина подружжя Понів з Вовчика, Олени та Олександра, які виховують дворічну Вероніку.

6 січня ціла делегація  у складі заступника голови ОДА Валерія  Пархоменка, голови  районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації  Віктора Алєксєєнка, заступника голови райдержадміністрації Василя Куксаня, начальник відділу у справах сім»ї та спорту  Віти Брюховецької,  сільського голови  Вовчицької сільської  ради  Ольги  Козловської, депутата міської ради  Юрія Палиги  прийшли навідати немовля.

В акушерсько-гінекологічному  відділенні  гостей  зустрічав головний лікар  ЦМЛ  Сергій Наталенко.

Від імені лубенської громади новонародженого  члена посульської родини  та його батьків привітали керівники району Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко, вручивши подарунки від районної ради та райдержадміністрації, районної організації Партії Регіонів, а це найнеобхідніші  речі для  немовляти: одяг, білизна, ковдра, манеж. Від  обласної  організації Партії Регіонів, родині передали ліжко та матеріальну допомогу.

Миру і процвітання молодій сім»ї побажав Валерій Пархоменко, а також наголосив, що обласне керівництво, не шкодуючи сил, вкладає кошти  в розвиток медицини. На виконання доручення Президента України, у 2012 році планують відкриття паронотального центру  для дітей, які народилися з меншою вагою . Крім того, планується  оновлення обладнання в обласних та районних  лікарнях, проводиться  ціле направлена робота із залучення медпрацівників у  сільські населені пункти.