555555555555555555555555555555555555555555555530 вересня закінчилось  голосування   у рамках  проекту «Бюджет участі Полтавської області». Вищезгаданий проект -  це частина обласного бюджету та бюджету територіальних громад з яких  фінансуються  ідеї мешканців. Загальна сума фінансування  бюджету області становила 4 мільйона гривень, 2  мільйона – обласний бюджет, 2 – місцеві бюджети. Вартість одного проекту не мала перевищувати 100 тисяч гривень. Напрямки проектів  були зорієнтовані на енергозбереження, безпеку та громадський порядок,  навколишнє середовище, комунальне господарство, культуру та освіту, спорт та туризм. Лубенщина  - представила декілька проектів, а саме: «Спортивний  майданчик для  Войнихівської  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів с. Войниха Лубенського району»; «Реконструкція під'їзду до кладовища в селі Засулля Лубенського району»; «Дитячий майданчик  на вулиці 18 вересня  для  мікрорайону №1 м. Лубни»;  «Реконструкція  вуличного  освітлення від КПТ – 561 с. Засулля Лубенського району Полтавської області»; «Дитячий майданчик у військовому  містечку у місті Лубни»; «Реконструкція  вуличного освітлення від КПТ - 220 с. Засулля Лубенського  району Полтавської області»; «Вуличний тренажерний комплекс  с. Засулля,  Лубенського району»; «Благоустрій  шкільного  подвір»я у селі Засулля Лубенського району». Тож усі бажаючі мали можливість взяти участь у голосуванні  чи онлайн, чи на паперовому бланку в пункті супроводу  бюджету участі за місцем проживання.

4 жовтня членами  локальної групи (сама локальна група  знаходилася  за адресою м. Лубни,   пл. академіка Олексія Бекетова,19 каб. 31)  було відкрито скриньку для підрахунків голосів, з метою направлення бюлетенів до Полтавської обласної ради.  Наразі участь у паперовому  голосуванні взяло  близько  1200 лубенців. До речі кожен мав змогу підтримати  не більше  трьох проектів. Тож сподіваємося, що маленьку перемогу -  отримаємо.   І чи в селі, чи в місті з’являться  спортивний чи ігровий майданчики, буде освітлена вулиця, облаштоване одне з шкільних подвір’їв.