DSCN0949Напередодні Всеукраїнського  дня бібліотек  керівники району привітали  працівників книгозбірень з професійним святом. Захід відбувся  у  центральній бібліотеці імені Малика, яку  очолює  ініціативний і творчий директор Валентина Сьомак, саме цього дня  вона гостинно  запрошувала усіх  на гостину:  колег-бібліотекарів, читців, пошановувачів книги,  учнів, студентів. Серед  гостей були  і керівники району голова районної ради Григорій Угляниця, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко,  заступник голови  райдержадміністрації  Ігор Нестеренко,  сільський голова Засульської сільської ради  Сергій Бондаренко, начальник відділу культури і туризму, охорони культурної спадщини Інна Скиба,   голова міськрайонної спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїса  Кошель, директор  міського територіального центру соціального обслуговування  Наталія Сухонос та інші.

Цього дня з вуст любителів книги  лунали  найкращі щирі слова вітань  на адресу  працівників усіх книгозбірень, особливо  - центральної, адже тут працюють творчі люди, пошуковці, які  щодня віддають себе  відвідувачам, допомагають знайти усе необхідне і корисне,  радять, що  нового і цікавого з»явилось у бібліотеці і  яку періодику слід опрацювати.

Про неспокійні будні  бібліотекарів, небайдужість, любов до своєї професії говорила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

DSCN0955

Не порушуючи традицій, було  визначено  кращу бібліотеку району. Цього року  перемогу здобула Михнівська сільська бібліотека-філія (завідувач Лідія Марченко).

Керівники району побажали книгозбірням вдячних читців, креативу  і гарного настрою повсякчас. Потому ж  очільники району вручили Почесні грамоти районної ради, райдержадміністрації Ларисі   Павлунік, Людмилі Ревуцькій, Наталії  Шаблі, Катерині Омельченко, Ніні Тищенко, Олександрі Шумейко, Віталіні Курильчук.

Святкові привітання продовжилися музичними подарунками у виконанні чоловічого вокального ансамблю РБК під керівництвом Віктора Гриші та «японською вечіркою», яку підготували бібліотекарі.