DSC05020Неврологічне відділення Лубенської комунальної  центральної міської лікарні  відзначило 45-річчя з дня  створення. Урочистості  відбулися 28 вересня, у них взяли участь голова районної ради Григорій Угляниця,  заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко,  міський  голова Олександр Грицаєнко,  голова товариства неврологів Полтавщини, доктор медичних наук,  професор Наталія Литвиненко,  доктор медичних наук, професор Михайло Дельва, обласний невропатолог,  завідувач  неврологічного відділення  Полтавської обласної клінічної лікарні ім. Скліфасофського  Олена Вірьовка, працівники лікарні, ЗМІ.

І гості заходу, і медичні працівники стали учасниками  науково-практичної конференції «Актуальні питання нейроінфекції». Конференцію відкрила  Заслужений лікар  України. Кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, завідувач неврологічного відділення  Лубенської КЦМЛ  Ніна Павельчук.

З серйозним  ювілеєм  працівників відділення, його очільницю привітав  голова районної ради Григорій Угляниця,  побажавши медикам  гуманності, професіоналізму, самовідданості, вдячних пацієнтів, відділенню – процвітання,  створення якісних умов для хворих. Керівник  вручив Почесні грамоти районної ради  медсестрам Любові Тетерук, Ірині Кіяшко, Тетяні Кривопишко, Світлані Павлик, Любові Ситник.

DSC04966

До привітань долучився  заступник голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко,  побажавши колективу міцного здоров»я,  відділенню – процвітання і всього найкращого.

Керівники вручили завідуючій неврологічним відділенням Ніні Павельчук Подяку  за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі, неврології.

Нотки  справжнього свята внесли у захід виступи  медичних працівників, не менших професіоналів  як у медицині , так і в пісні. Потому конференція розпочала свою роботу, тож усі медики активно включились в роботу.