Нещодавно заступник голови районної ради Євгенія Яковченко взяла участь у роботі сесій Вищебулатецької, Засульської, Духівської сільських рад.

На порядку денному сесій було розглянуто важливі питання життєдіяльності територіальних громад. Найактуальніше з них - затвердження бюджету на 2012 рік.

У Вищебулатецькій сільській раді депутати затвердили Програму благоустрою і утримання територій сільської ради на 2012 рік, Програму будівництва, реконструкції та утримання доріг місцевого значення на 2012 , Програму соціального захисту окремих категорій населення сільської ради на 2012 рік, Програму розвитку спортивно-масової роботи Вищебулатецької сільськиї ради на 2012 рік.

В Духівській сільській раді заслухано і прийнято відповідні рішення по таких питаннях як  програма економічного і соціального розвитку на 2012 рік, організація харчування дітей у ДНЗ «Барвінок» та ряд інших.

На сесії Засульської сільської ради  розглянуто питання реконструкції вуличного освітлення.

Депутати сільських рад брали активну участь в обговоренні питань порядку денного, вносили зауваження та пропозиції.

По закінченню сесій Євгенія Яковченко відповіла на численні запитання депутатів, а також закликала до наполегливої праці задля покращення добробуту мешканців територіальних громад.