2 118627 вересня  у районному будинку культури освітяни Лубенщини  -  учителі, працівники дошкільних навчальних закладів , педагоги, які перебувають на заслуженому відпочинку – усі, хто причетний до  галузі освіти  відзначали професійне свято – Ден працівників освіти.

Переповнена зала,  піднесений настрій,  квіти, посмішки на обличчях педагогів, гостей  – все це  додавало атмосфери свята  тим, хто щодня віддає часточку себе аби виховати гідних нащадків, патріотів, справжніх українців. Тож педагоги приймали вітання на свою адресу. А до щирих побажань долучились  голова районної ради Григорій Угляниця,  заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко.

У своєму вітальному слові Григорій Угляниця, голова районної ради, наголошував  на важливості професії вчителя, вихователя, адже саме педагогам  доводиться постійно самовдосконалюватися аби бути гідним прикладом підростаючому поколінню.  Він  побажав освітянам  нових значних здобутків, а ще вдячних учнів, які прославлятимуть Лубенщину   далеко за її межами.

Бажав  освітянам натхнення, творчого горіння і заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко.5 450

Керівники вручили Почесні грамоти районної ради, райдержадміністрації  директору Новооріхівської  ЗШ І-ІІІ ступенів  імені О.Г. Лелеченка Оксані Магурі, завідуючій Вовчицьким  дошкільним навчальним закладом «Дзвіночок»  Ларисі Шапошник,  керівнику гуртка  декоративно-прикладного  мистецтва  Людмилі Манойленко,  провідному спеціалісту відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту Юлії Цвях. Подяки  за небайдужість і талант , досягнуті успіхи отримали педагоги Микола Кадука, Сергій Андрєєв, Тетяна Гонта, Любов Карпенко, Наталія Ляшенко, Ірина Морозенко, Наталія Ткачук, Юлія Лихіцька, Лариса Сторчак, Валентина П»яташ.

Справжнім довгоочікуваним подарунком  як для дітей, так і для дирекції Новооріхівської ЗШ,   став шкільний автобус, ключі від якого,  прямо у розпал заходу,   було вручено директорові Оксані Магурі.

З теплотою і щирістю вітала колег з професійним святом начальник відділу освіти, молоді  та спорту райдержадміністрації  Юлія Білокінь, бажаючи їм  творчого неспокою, який надихає,  змушує не зупинятись на досягнутому, а наполегливо йти до зірок.

Привітання  на адресу  педагогів пролунали з вуст  голови Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмили Грицаєнко, яка  вручила ветеранам галузі подарунки.

Не оминули цього дня і вихователів,  їх також згадували з теплотою і щирістю, адже формування  особистості починається з раннього дитинства.

Присутніх порадували виступами   наймолодші учасники заходу – малята з  дитсадочка «Золота рибка» с. Ісківці. Вміння і таланти показали учні та педагогічний колектив Березотіцької ЗШ  на чолі з директором закладу творчою Юлією Рак. Додали настрою і учасники  зразкової студії «Маска», зразкового колективу  фольклорного танцю «Перлина», колективу східного танцю  «Аміра» та інших.