Герої – рятівники – чоловіки, які  вдень і вночі на сторожі, готові до активних наполегливих дій, знешкоджень, приборкань стихій, надзвичайних ситуацій, саме такими є  працівники    Лубенського районного відділу ГУ ДСНС України у Полтавській області, які  15 вересня, напередодні професійного свята, приймали вітання  на свою адресу від очільників міста і району, ветеранів пожежної служби, гостей.

DSC04753Аби привітати рятувальників зі святом на урочисті збори  прибули голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступник міського голови Олександр Діденко, сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, перший очільник підрозділу Микола Устименко, благочинний Лубенського району Іван Кармазенко.DSC04735

У своєму вітальному слові голова районної ради бажав  вогнеборцям, які, ризикуючи життям, ліквідовують  наслідки надзвичайних ситуацій, проводять аварійно-рятувальні роботи міцного здоров»я, гарної фізичної форми, впевненості у власних силах і можливостях.

Привітала рятувальників зі святом і голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, яка говорила про важливість їхньої роботи у напрямку ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та попередження їх виникнення.

Григорій Угляниця, Тетяна Качаненко вручили  працівникам відділу Почесні грамоти районної ради, райдержадміністрації.

Урочисті збори підсумував начальник Лубенського районного відділу Володимир Башлій, подякувавши колегам за роботу та згуртованість, і теж виконав приємну місію з нагородження.