DSC 04246 вересня, напередодні  дня фізичної культури і спорту, на  навчально-спортивній базі  комунального закладу ДЮСШ  «Олімпійські надії», с. Климівка, що поблизу міста Полтави, відбулася  традиційна  обласна спартакіада  сільських, селищних голів, голів районних рад та їх заступників, працівників  виконавчого апарату  обласної ради.DSC 0565

Метою  такого спортивного заходу  визначено  активізацію фізкультурно-оздоровчої роботи  серед керівників  органів  місцевого самоврядування.

Лубенці також  узяли  участь у спартакіаді. Команду Лубенського району в області представили  голова районної ради Григорій Угляниця, сільські голови Снітинської, Новооріхівської  сільських рад Сергій Мануйленко, Станіслав Ігнатенко, староста Засульської сільської ради Віра Білошапка, депутат районної  ради Володимир Сидоренко, помічник-консультант голови районної  ради Сергій Ляшко на чолі з тренером команди головою  районної організації ВФСТ «Колос» Сергієм Бортніком.  Серед групи вболівальників сільські голови Окіпської,  Хорошківської сільських  ради  Ніна Кириченко, Микола Бровко, староста Засульської сільської ради Григорій Сердюк, депутат районної ради Лідія Різуненко, а також працівники районної ради: в.о. керуючого справами  виконавчого апарату  районної ради Наталія Шишова, в.о. начальника  організаційного відділу  виконавчого апарату районної ради Лариса Шкарбань,  головний спеціаліст  організаційного відділу  виконавчого  апарату районної ради Наталія Шостак.0081168

DSC 0443На початку змагань  до спортсменів звернувся голова обласної ради Олександр Біленький, який  розповів про досягнення у спорті серед депутатів обласної ради у місті Чорноморськ, Одеської області,  де проходила чергова  Всеукраїнська спартакіада. Він  наголосив, що  працівники  органів місцевого самоврядування, депутати  є  для  мешканців громад  локомотивом спортивного життя, а також зауважив, що  депутати обласної ради  підтримують  спорт  і як приклад – у поточному році  вже профінансовано будівництво 20 спортивних майданчиків.

Побажав перемоги    завзятим учасникам і  начальник  управління  у справах сім»ї, молоді та спорту  облдержадміністрації  Олександр Буцький .

Пролунав гімн України,  замайорів державний  прапор, який було піднято минулорічними переможцями: представниками Гадяцького, Полтавського, Оржицького районів.  Потому ж спортсмени 21 району області   більше  трьох годин  у різних видах спорту демонстрували свій спортивний гарт.

Голова обласної  ради Олександр Біленький  та заступник  голови обласної  ради Анатолій Ханко взяли участь у  змагання з пляжного волейболу.

DSC 0507Розум  та інтелект  проявила у грі в шашки староста Засульської сільської ради Віра Білошапка. Спритно грали у  пляжний волейбол з командами-суперницями і голова районної ради Григорій Угляниця, депутат районної   Володимир Сидоренко, а на  по готові були сільський голова Новооріхівської сільської ради Станіслав Ігнатенко, в.о. начальника  організаційного відділу  виконавчого апарату районної ради Лариса Шкарбань, які забезпечували  учасникам гідне тренування  перед  грою.

Вправно підіймав гирі за Лубенщину Снітинський сільський голова Сергій Мануйленко.  А гімнаст поза конкурсом, саме так судді  назвали  старосту Засульської сільської ради,  Григорія Сердюка,  який довів усім, що спорт не має вікових обмежень  і гарну  фізичну форму, силу і витримку можна мати і в 61 рік, піднявши 71 раз 16 кг. гирю, за що був нагороджений медаллю за активність.

Найбільше хвилюватись вболівальників змусило  перетягування канату. Тож тягли, не шкодуючи сили,  голова районної ради Григорій Угляниця, сільські голови Новооріхівської, Снітинської сільської ради Станіслав Ігнатенко та Сергій Мануйленко, депутат районної ради  Володимир Сидоренко, помічник-консультант голови районної ради Сергій Ляшко.DSC 0479

У трійку призерів лубенці, на жаль, не ввійшли, ці місця дістались ,  але й не пасли задніх, взявши участь у змагання та довівши, що зі спортом  Лубенщина  на короткій нозі, але, безперечно, є над чим працювати, адже тут спортивні депутати, сільські голови, спортивна молодь,  для якої  цього року за рахунок  фінансів, виділених Фондом розвитку територій області, коштів районного та сільських бюджетів, відкрито спортивні майданчики зі штучним покриттям  у Снітині та Тарандинцях, а, отже, є де тренуватись, щоб здобувати кубки.

DSC 0563Лубенщина не зупиняється на досягнутому. А у  очільника району Григорія Угляниці,   під час обласних змагань,   виникла низка пропозицій  щодо розширення видів спорту у спартакіаді, про що він і поділився з головою обласної ради Олександром Біленьким.

Дорогою додому члени команди запевняли, що хочуть продовження  спортивної боротьби серед працівників органів місцевого самоврядування,   депутатів різних рівнів, але вже вдома.

Тож  на вболівальників чекатимуть нові змагання, а на учасників – овації, кубки і перемоги.