2444

29 грудня відбулася десята  позачергова сесія районної ради. Відкрив і вів пленарне засідання голова районної ради Олексій Дядечко.

До порядку денного позачергової сесії було внесено 3 актуальні питання, основне з яких – затвердження районного бюджету на 2012 рік.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко, інформуючи про районний бюджет на 2012 рік відзначила, що в основу формування розрахункових показників доходів, видатків та міжбюджетних трансфертів місцевих бюджетів на 2012 рік покладено вимоги діючого Бюджетного кодексу України . Програмними пріоритетами формування бюджетної політики на цей рік є прогнозування збалансованих показників місцевих бюджетів, оптимальність витрачання бюджетних коштів та збереження виправданої у попередніх роках бюджетної практики щодо методик та механізмів обчислення обсягів міжбюджетних трансфертів між державним бюджетом та місцевими бюджетами. Розподіл обсягу міжбюджетних трансфертів між державним бюджетом та місцевими бюджетами здійснено на основі формульного розрахунку за єдиним підходом для місцевих бюджетів усіх рівнів бюджетної системи України.

Після обговорення проекту рішення районний бюджет на 2012 рік було затверджено.

Депутатами було прийнято Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2012 рік. У програмі визначено цілі, пріоритети соціально-економічного розвитку, головні завдання та заходи щодо забезпечення динамічного і збалансованого розвитку району та підвищення добробуту населення, реалізації економічної політики шляхом чіткої взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування, дотримання фінансової дисципліни, налагодження постійної співпраці між громадськістю, бізнесом і владою.

Районна рада   також підтримала проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2011 рік», підготовлений відповідно до вимог Бюджетного кодексу України.