21112

25 грудня  відбувся розширений передноворічний святковий  ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції, продовольчих і непродовольчих товарів, а також продукції громадського харчування. На ярмарку було представлено все, що потрібно для підготовки до зустрічі Нового року.

29 сільгоcптоваровиробників  Лубенського району та представники  з інших районів пропонували сільськогосподарську продукцію  власного виробництва  за цінами нижчими,  ніж  оптово - відпускні.  Всього було реалізовано зерна  -  7 тонн, крупи  - 2,5 тонни, олії - 1 тонну, м'яса -  1600 кг, молока -  500 кг, овочів -  8 тонн, яєць  курячих -  7200 штук,  ялинок -  65 штук, риби свіжої -  250 кг, меду -  150 кг.

Відвідувачі змогли також поласувати смачною свіжою випічкою, зігрітися ароматними гарячими напоями.