Виготовлення якісних і безпечних компонентів крові - головне завдання Лубенської обласної станції переливання крові, яка 23 грудня відсвяткувала 45-річчя з дня заснування. Святкові урочистості проходили у музичній школі.

Привітати працівників станції прибули поважні гості - міський голова Олександр Грицаєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань .

За цією ювілейною датою – праця колективу, який щогодини добросовісно виконує покладені на нього обов’язки та небайдужість донорів, котрі віддають найцінніше для врятування життя інших – свою кров. Цими людьми пишається Лубенщина , - зазначив у своєму виступі Олександр Грицаєнко.

Євгенія Яковченко та Василь Куксань подякували присутнім у залі за результати праці, передаючи слова вітань від голови районної ради Олексія Дядечка та голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка.

Працівників станції та донорів зі святом вітав головний лікар ЦМЛ , начальник управління охорони здоров’я Сергій Наталенко.

Найтепліші слова на адресу колег прозвучали від головного СПК Тамари Петрової.

Аналогів крові у світі немає, її неможливо виготовити, застосовуючи різноманітні технології, надія лише на донорів. Десятки, а інколи і сотні літрів крові – це врятовані життя людей, увага держави.

Тож звання Почесний донор України отримали лубенці Галина Січкар, Юрій Харченко, Віктор Юр’євич, Віктор Корніліч .

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджено   Надію Охріменко, Віталія Лоба, Ніну Феденко, Віктора Павільчука.

За тісну співпрацю зі станцією переливання крові подяки виконкому отримали установи та організації: ПАТ «Лубнигаз», Лубенський лісотехнічний коледж, Лубенська технічна школа південної залізниці, Лубенське медучилище, ЛФ ПАТ «Полтаваобленерго» , підприємство «Лубнитеплоенерго».

Почесною грамотою міського голови нагороджено голову міськрайонної організації

ТОВ «Червоного Хреста» Олену Пахомову, якій днем раніше в ОДА вручено «Орден княгині Ольги».