19420828 1877662262493887 2864537337023353302 n27 червня, у перед день державного свята Дня Конституції,  на Лубенщині вшановували учнів, які отримали золоті і срібні медалі у навчанні. Захід пройшов у  великій залі районної ради,  де серед гостей заходу  в.о. заступника голови райдержадміністрації Сергій Сірячинко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, начальник відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту Юлія Білокінь, начальник віддіду культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, директори шкіл,  випускники, батьки, працівники районної ради,  райдержадміністрації, учасники художньої самодіяльності районного будинку культури,  які завітали на захід аби порадіти перемозі молоді, якій будувати сильну, міцну державу, відстоювати її конституційні засади.

Цього року золоті медалі отримали  учні Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів ім. В.Симоненка Віталій Видриган  та Сергій Бут,  срібні – Ірина Сахарова з Новооріхівської ЗШ та Дар»я Гурт  із Снітинської ЗШ.

Склавши зовнішнє незалежне оцінювання,  вони довели, що гідні цих нагород за якими стоїть наполеглива праця як самих медалістів, так і їх педагогів-наставників, директорів, батьків – усіх , хто долучився до процесу навчання  та виховання, а тепер має гідний результат.

У своєму вітальному слові  в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко наголошував на тому, що переможці -  це ті, які мають мету і наполегливо йдуть до неї.

Слова вітань звучали і від начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Юлії Білокінь,   головного спеціаліста відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту Ніни Дзини,  які закликали  молодь не зупинятися на досягнутому,  реалізовувати свій  потенціал у наполегливій праці. А також озвучили досягнення, якими пишається район.

Так , переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін стали:

Віталій Видриган, випускник Тарандинцівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів ім. В.А. Симоненка здобув ІІІ місце з історії.

Юлія Шуть, випускниця Калайдинцівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів ім. генерал-майора Ф.Д. Рубцова ІІІ місце з української мови та літератури.

Владислав Рева, випускник Калайдинцівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів ім. генерал-майора Рубцова ІІІ місце з трудового навчання.

Переможцями ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України стали:

Дар’я Крутько, випускниця Вовчицького ліцею імені В.Ф. Мицика ІІ місце у секції соціології;

Наталія Єгорова, випускниця Вовчицького ліцею імені Мицика ІІІ місце у секції мистецтвознавства;

Сергій Бут, вихованець гуртка «Юні етнографи» Лубенського РЦДЮТ, випускник Тарандинцівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені Симоненка ІІІ місце у секції українського народного мистецтва.

Дякував від громади педагогам, директорові Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів Миколі Кадуці  за гідну молодь а , випускникам вручив   грошові подарунки сільський голова  Тарандинцівської сільської ради Анатолій Тітенко.

Від  імені випускників подяка прозвучала з вуст  золотого медаліста Сергія Бута.

Для випускників, батьків, педагогів – гостей свята  звучали патріотичні пісні з вуст Алли Самозвон, Єви Данилко, Юрія Задорожного, Катерини Панченко, Ярослава Кожушка, Ангеліни Ванюшкіної, Катерини Кондратенко. Додав настрою  виступ вокального ансамблю «Арт-студія», запального  ансамблю «Перлина» та колективу бального танцю «Тандем»,  циркової студії «Маска».