19 грудня у районному будинку культури пройшли урочистості з нагоди відзначення 20 – ї річниці Дня міліції України.

Служба в міліції не легка, але важлива й відповідальна. Працівники органів внутрішніх справ Лубенщини демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям зради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов»язок.

Правоохоронців Лубенщини з їх професійним святом вітали начальник міського відділу внутрішніх справ Віктор Самсоненко, гості свята - заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, секретар міської ради Іван Карпець.

За сумлінну працю, високий професіоналізм Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації були нагороджені правоохоронці В'ячеслав Ярмоленко, Юрій Скрипник, Євген Розсохань, Сергій Гордієнко, Олег Чигрин, Віктор Гарбуз, Андрій Чорнуцький, Володимир Панченко, Андрій Букало.