dscn564915 червня працівники  галузі охорони здоров’я Лубенщини святкували   професійне свято – День медичного працівника. Захід відбувся у районному будинку культури,  глядацька зала якого була переповнена  медиками району: лікарями, фельдшерами,  медичними сестрами, санітарами, людьми, які повсякчас дбають про здоров’я і життя інших, докладаючи при цьому значних  зусиль, адже розуміють серйозність і відповідальність професії, яку обрали.

Привітати  медиків на захід прибули керівники району – голова районної ради Григорій Угляниця,  в.о. голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко.

Почесні грамоти районної ради, райдержадміністрації було вручено  Юрію Медвєдєву, Надії Горяйновій, Ользі Ярмоліч,  Вадиму Павленку, Ірині Терпай, Сергію Литвиненку за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок  у надання  медичної допомоги населенню району.

У своєму вітальному слові голова районної ради Григорій Угляниця дякував медикам за професіоналізм, любов до професії, вміння дарувати надію, висловивши сподівання, що Лубенський край  поповнюватиметься  молодими  медиками,  готовими практикувати, удосконалюватись і бути справжніми фахівцями своєї справи.

Про  те, що не пігулка лікує, а добре слово йшлося у виступі в.о. голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка, який побажав ескулапам  міцного здоров»я та довгих років життя.

На  гостей заходу чекав святковий концерт, підготовлений учасниками  художньої самодіяльності Лубенщини Світланою Руденко, Юрієм Задорожним, Оксаною Василенко, Людмилою Грицаєнко,  Аллою Самозвон, зразковими танцювальними колективами  «Водограй», «Аміра»,  ляльковою студією «Гостинець», ансамблем «Троїсті музики». Тож, отримавши заряд енергії і позитиву,  медики  готові і надалі професійно справлятися з усіма завданнями, лікувати, рятувати, допомагати усім, хто  потребує їхньої уваги.