dscn557314 червня  на Лубенщині відзначали Всесвітній  день  донора.   Головний лікар  Лубенської  обласної станції  переливання крові  Тамара Петрова разом з колегами цього дня зустрічали гостей, приймала вітання на адресу станції, її кваліфікованих спеціалістів, не забуваючи при цьому про  головне – роботу, адже, навіть у свято знайшлося чимало бажаючих здати кров, допомогти мешканцям Лубен, Полтави, воїнам АТО, які потребують підтримки у  різних складних життєвих ситуаціях, після поранення  в зоні АТО.

Цього дня станцію відвідали голова районної  ради Григорій Угляниця, в.о. голови райдержадміністрації Сергій  Сіряченко, міський голова Олександр Грицаєнко, щоб привітати зі святом   почесних донорів, людей, які, віддаючи часточку себе,  дають надію іншим.

Як зауважила   головний лікар станції Тамара Петрова, станція  обслуговує 9 сусідніх районів, займаючись заготівлею крові та її компонентів. Частину  заготовленої крові  відправляють в Полтаву для потреб обласних лікарень.

Про  важливу роль донорства йшлося у  виступах керівників району й міста.

dscn5577

Голова районної ради Григорій Угляниця побажав донорам, працівникам станції міцного здоров»я, наголосивши на тому, що армія донорів з кожним роком збільшується, люди не байдужі  до проблем інших  і такий вияв гуманізму, патріотизму – приклад для наслідування. Керівник вручив Почесну грамоту районної ради мешканці с. Засулля, «Почесному донору України»  Наталії Геращенко. До речі очільник району сам неодноразово здавав кров, тому йому наразі було вручено посвідчення донора.

Про жертовність донорів, відповідальність з якою працює медичний персонал станції говорив у своєму виступі в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, зазначивши що даруючи кров – люди дарують життя тим, хто, можливо, зневірився. Керівник  вручив  подяки лікарю-терапевту  Олексію Антоненку,  медсестрі, «Почесному донору України» Ірині Лисенко.