Цього року Святий Миколай  був особливо щедрим до найменших мешканців села Біївці – головним подарунком для них та їхніх батьків 19  грудня  став відремонтований дошкільний навчальний заклад «Колосок». Цю радість разом з ними розділили голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, начальник відділу освіти  Юлія Білокінь, начальник відділу архітектури, будівництва та ЖКГ Сергій Сіряченко та вся сільська громада.

Сільський голова Бієвецької сільської ради Ніна Остапко  у своєму виступі нагадала присутнім, що цієї події в селі чекали з 1998 року. І щоб все це відбулося об’єднали зусилля всі. Передовсім – це голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, які підтримали звернення батьків, та інвестори, які надали значну матеріальну допомогу.

І вже сьогодні частина приміщення колишньої загальноосвітньої школи імені Василя Симоненка знову ожила і наповнилася дзвінкими дитячими голосами. Поки що їх тільки 19.

Жодне свято не обходиться без подарунків. Голова райдержадміністрації разом з привітаннями від голови облдержадміністрації Олександра Удовіченка вручив музичний центр. Директор СФГ «Агрофірма «Куйбишеве» Віктор Докторов вітаючи присутніх зазначив, що там, де працює їхня компанія, і надалі відкриватимуться дитячі садки.

До речі, це третій дитячий садок, відкритий у цьому році, і восьмий, відновлений за останні два роки.

Щасливих дітей радо зустрічатимуть професійні педагоги на чолі із завідуючою Ніною Кулябою, а лелече гніздо біля приміщення буде оберегом їхнього щасливого дитинства.