1111       16 грудня відбулося підбиття підсумків виконання обласної Програми соціального розвитку сільських населених пунктів. В ході заходу проведена науково практична  конференція     та виставкаекономічних та соціальних досягнень районів регіону.

Кожен район області виготовив стенди, на яких у фотосвітлинах презентував виконання вищевказаної програми,демонстрував результати, актуальні напрямки та перспективи розвитку сільських територій.

Наш район представляли голова районної ради Олексій Дядечко, голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексій Устименко, начальник управління економіки Любов Логвин, голова ради сільгосптоваровиробників району, директор ТОВ «Стоколос» Віктор Сухомлин, голова Лубенської районної спілки фермерів Сергій Корнієнко, директор ДП «Дружба» Анатолій Остапчук,голова Михнівської сільської ради Марія Король, голова Тарандинцівської сільської ради Тетяна Галета. Народні майстри декоративно-ужиткововго мистецтва Павло Давиденко та Любов Нестеренко презентували власні вироби. А звеселяли присутніх «Посульські музики» з районного будинку культури. Члени делегації Лубенського району взяли  активну участь в обговоренні програми, зокрема сільський голова Михнівської сільської ради Марія Король.