4 61123 травня у районній раді відбулася позачергова 19 сесія.  ЇЇ провів голова районної ради Григорій Угляниця. Участь у роботі пленарного засідання взяли  голова  райдержадміністрації Тетяна Качаненко,  перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко,  депутати обласної ради Владислав Мостовенко, Руслан Ляшко,  помічники-консультанти народних депутатів, керівники правоохоронних органів, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, старости Засульської сільської ради, представники ЗМІ.

На початку роботи сесії  присутні вшанували  хвилиною мовчання  пам»ять земляків-лубенців та усіх загиблих у ході  проведення АТО.

Наразі  очільник району  представив  загалу новопризначеного начальника Лубенського відділу  поліції Василя Овчаренка, який запевнив присутніх, що готовий до співпраці, а відділ, який очолює, до швидкого реагування. Заслухав  начальник поліції і побажання депутатів, зокрема  патрулювати села, де проживає низка одиноких пенсіонерів, які потребують захисту.

Зробив невеличке оголошення колегам-депутатам, сільським головам  депутат обласної ради Руслан Ляшко,  запросивши      присутніх 31 травня у кінотеатр «Київська Русь»  для участі  у всеукраїнському  «Форумі малих міст,  селищ та об»єднаних  територіальних громад України»,  де буде запропоновано  механізм спільних дій  для розвитку  територій в радіусі 30 кілометрів від міста Лубни, а також будуть  презентовані  нові проекти  фінансової та технічної підтримки  від фондів  і програм Європейського Союзу.

Перейшовши до питань порядку денного, яких після спільного засідання  додалось, депутати активно включились в роботу.

Після тривалого обговорення було затверджено  кандидатури представників  Лубенської  державної адміністрації для роботи у  складі госпітальної  ради  Західного госпітального округу Полтавської області. За пропозицією  депутата районної ради Лідії Різуненко  підтримано кандидатури  заступника голови райдержадміністрації  Ігоря Нестеренка, депутата районної ради, лікаря Світлану Гойду.

Затверджено Програму розвитку дорожнього господарства  Лубенського  району на 2017-2020 роки.  Також  на думку депутата районної ради Миколи Берези   доцільно створити комісію, яка б  контролювала  використання коштів, виділених під програму розвитку дорожнього господарства Лубенського району,  а також якість ремонтних робіт. Слід  також  не випускати з поля зору  питання встановлення обмежувальних знаків.

3 877

Голова районної ради Григорій Угляниця зауважив, що  у районній раді діє  депутатська комісія з питань законності і правопорядку, яку  наразі очолює Григорій Мочоний, тож, залучивши фахових спеціалістів,  впевнений, зможе зайнятись цим питанням.

На численні  запитання депутатів районної ради  дав відповіді перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, який курує цю галузь.  Він також подякував депутату обласної ради Руслану Ляшку за відстоювання інтересів лубенців  у питаннях ремонту доріг,  аварійного мосту через річку «Сула» у області.

Схвалили депутати внесення змін до  Програми соціально-економічного розвитку Лубенського району на 2017 рік, яку  представила заступник начальника управління –начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, транспорту  та залучення інвестицій РДА Любов Логвин.   Одноголосно підтримали депутати  пропозицію  голови районної ради Григорія Угляниці щодо  виділення коштів на придбання вагів для станції переливання крові.

Внесли зміни  до рішення 18 сесії  районної  ради 6 скликання від 17  травня 2013 року «Про Програму  зайнятості населення  Лубенського  району на 2013-2017 роки”.

Рішенням сесії передано у 2017 році  бюджетні трансферти  Лубенській міській раді  для забезпечення населення району препаратами інсуліну, виділено 150000 тис.

Також  не залишились без уваги питання щодо  передачі   залишків освітньої субвенції Засульській сільській раді на утримання закладів освіти, та внесення змін до показників районного бюджету   на 2017 рік.