17 травня у  місті Полтава відбулися фінальні змагання VI Всеукраїнської спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів, сільських голів  з волейболу, міні-футболу,  настільного тенісу,  шашок та шахмат. Команду Лубенського району цьогоріч у області  представляли  старости Засульської сільської ради Марія Король, Віра Білошапка, Олександр Розумій,  Валерій Ночовний,  депутат Засульської сільської ради Людмила Миргородська, депутат районної ради Володимир Сидоренко. Місто Лубни представив  Валерій Больбот. Очолив делегацію від Лубенщини…..

Відкриття спартакіади відбулося на стадіоні «Динамо».   Команди – учасниці, вишикувавшись в ряд, з прапорами районів, з оплесками зустріли   членів президії змагань:  голову Полтавської обласної ради Олександра Біленького,  начальника управління у справах сім»ї, молоді та спорту ОДА Олександра Буцького,  директора  Полтавського обласного центру  фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх» Людмилу Калаптовську, директора ДЮСШОР «Олімпійські надії» Анатолія Демчука, голову обласної  організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Анатолія Голованя, голову  Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства  «Спартак» Олега Власенка.

До присутніх звернувся  голова обласної ради  Олександр Біленький, який  зауважив,  що усі учасники змагань прибули за перемогою, дієвим спілкуванням без якого не обходиться жодне змагання, а ще з метою   формування збірної   команди області, яка представить  Полтавщину на Всеукраїнських змаганнях  у місті Чорноморськ  Одеської області.

Наразі   було визначено переможців та вручено кубки  районам -переможцям у конкурсі щодо облаштування спортивних майданчиків 3 місце дісталось Решетилівському району. 2 – Кобеляцькому, 1 – Новосанжарському. Крім того, Новосанжарський район виборов першість  у спортивному орієнтуванні  серед депутатів  усіх рівнів.

Після  урочистостей,  спортсмени-депутати, голови,  зайнявши  позиції, включились в активну боротьбу, яка увінчалась позитивними результатами і для Лубенщини.

Так, серед 22 учасників-шашкістів   староста Засульської  сільської ради  Віра Білошапка виборола 7 місце. У шахах Марії Король, старості Засульської сільської ради,  серед 18 учасників вдалось посісти  8 місце, а Олександру Розумію, старості Оріхівської сільської ради – 9.   Неабияку активність проявив і староста Засульської сільської ради з Литвяків Валерій Ночовний. Не пасли задніх і тенісисти- депутат Засульської сільської ради Людмила Миргородська  та депутат районної ради Володимир Сидоренко, який увійшов у  десятку найкращих.

Друге місце  у інтелектуальному виді спорту серед серйозних суперників – шахістів  виборов депутат Лубенської міської ради, член депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів та з питань приватизації Валерій Больбот.

Тож вітаємо  переможців!  Нехай і надалі спортивний гарт у депутатів, очільників громад  не згасає!