06 214 травня на Лубенщині вшановували жінок-матерів,  Берегинь домашнього вогнища.  Тож цього дня  на адресу  наймиліших  і найрідніших жінок-мам  лунали теплі слова, їм дарували квіти та солодощі.

Привітати  жінок зі святом на захід, який відбувся у районному будинку культури, прибули голова районної ради Григорій Угляниця,  голова райдержадміністрації  Тетяна Качаненко, перший заступник   голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко,  начальник відділу сім»ї, молоді  та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь,  директор територіального центру  соціального обслуговування виконавчого комітету міської ради, депутат міської ради  На талія Сухонос, активісти.

До присутніх з привітаннями звернулись  керівники міста й району,  дякуючи  матерям за турботу, любов до дітей, виховання підростаючого покоління, яким будувати державу.   Акцент свята було зроблено на сім»ю, адже День матері поруч з Днем сім»ї, яка і є тим  фундаментом в якому закладається і формується  усе найкраще: любов, повага до старших, тепло, підтримка,  розуміння, добро.

05 3

Тож саме дружня родина,  материнська любов стали лейтмотивом  концертної програми, яку присутнім подарували лубенські  артисти, зразкова аматорська циркова студія «Маска», зразковий  ансамбль фольклорного танцю «Перлина», колектив «Арт-студія» та інші.