dscn4237 012 травня у  приміщенні районної  ради відбулося засідання медичної ради, яке було приурочене Міжнародному дню медичної сестри.    Цього дня медичні працівники  Лубенщини були налаштовані приймати вітання, а також  обговорювати ряд першочергових  питань медичного характеру та перспективи подолання  нагальних проблем.

У засіданні взяли участь голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, виконуючий обов»язки  головного лікаря  Лубенського  районного  центру первинної  медико-санітарної допомоги Михайло Новаковський,  голова профспілкової  організації  Лубенського районного  центру ПМСД Оксана Новаковська.

Міжнародний день медичної сестри в Україні відзначають з 1997 року, він припадає  на день народження  сестри милосердя, громадської діячки Англії Флоренс  Найтіген, яка   була організатором системи підготовки кадрів середнього і молодшого медичного персоналу.

Тож цього дня  медики згадали минувшину, жінку, якій завдячують святом, потому ж  перейшли до приємних моментів – привітань з боку  очільників району.

До присутніх звернувся голова районної ради Григорій Угляниця, який,  вітаючи  людей у білих  халатах, побажав їм здоров»я,  відданості професії, адже рятувати життя – це відповідальність. Не оминув керівник і проблем, які виникли  наразі у медиків Лубенщини:  на жаль, районній раді  на чергову сесію не було надано  проекту рішення щодо передачі трансфертів з бюджету  Засульської ОТГ  бюджету району, пакет документів перебуває  у стадії підготовки,   тому можуть виникнути  труднощі з фінансуванням, хоча  керівництво докладе максимальних  зусиль аби цього не трапилось, але усе, як показує практика, слід робити вчасно.

Бажала медичним сестрам здоров»я,  покращення стану медицини  і голова райдержадміністрації  Тетяна Качаненко, яка запевнила, що  заробітну плату медичні працівники  району отримають  у  терміни, визначені  умовами колективного договору.

Головний лікар   центру ПМСД Михайло Новаковський,  привітавши колег зі святом повідомив, що головне аби люди  за  кваліфіковану роботу  вчасно отримували заробітні плату, а також мали медичні засоби для надання першочергової допомоги.

Потому керівники району вручили Почесні грамоти  районної ради, райдержадміністрації   медичним  сестрам Лідії Вольській,  Борису Федорченку,  Людмилі Назарко,  Тетяні Фесечко,  Світлані Бірюк, Віктору Борщагову,  Юлії Севертоці, Наталії Михайленко,  Валентину Марченку,  Станіславу Денисенку,  Вікторії  Кузіній, Наталії Материнській.

Наразі нагороджені  медсестри  отримають  також премії .

Подяки та грамоти медпрацівникам  також   було вручено  від центру ПМСД та профспілкової організації.