IMG_3447

14 грудня 2011 року біля Пам’ятної стели на честь померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на алеї Пам’яті на Зажур-горі у с. Мгар відбувся мітинг – реквієм з нагоди Дня вшанування ліквідаторів.

Більше 200 осіб, а серед них заступник голови – керівник апарату Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко; учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, голова Лубенської районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко; голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко; голова Лубенської районної громадської організації ВГО «Союз Чорнобиль України», заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань; учасники ліквідації аварії на ЧАЕС; постраждалі від чорнобильської катастрофи; сільські голови району; представники громадськості Лубенщини, вшанували пам'ять учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

01

Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти та вінки до підніжжя пам'ятника на Зажур-горі та до пам’ятного знаку «Лубенцям – учасникам ліквідації аварії на

ЧАЕС» у м. Лубни.

Ліквідаторам аварії на ЧАЕС вручили нагороди та грамоти з нагоди пам’ятного дня.