10 767 березня у районному будинку  культури чоловіки  Лубенщини вітали жіноцтво зі святом весни – 8 Березня.  Глядацька зала була переповнена чарівними жінками, Берегинями домашнього вогнища, які  були  готові приймати вітання від  сильної статі.

На сцені цього дня були одні чоловіки, які, демонструючи свої вміння і таланти, низько вклонялись  найпрекраснішим лубенкам, мамам, бабусям, сестрам, працівникам різних сфер діяльності.

Привітати  прекрасну половину людства прибули  і керівники району – голова районної ради Григорій Угляниця, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко.

Голова районної ради Григорій Угляниця  дякував  жінкам за турботу, любов, щирість, вміння підтримати, розрадити, робити щасливими, а головне -  дарувати життя. Він побажав жіноцтву весни в душах і серцях.

До привітань приєдналися і заступники голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко, Ігор Нестеренко, які бажали  лубенкам посмішок,  постійної турботи і уваги з боку чоловіків.

За зразкове виконання посадових обов’язків, професійні успіхи подяками райдержадміністрації нагороджено: Ларису Васельняк, головного спеціаліста відділу у справах інвалідів, ветеранів та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Лубенської райдержадміністрації, Наталію Бурлаку, головного державного інспектора Лубенської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області, Наталію Гепетченко, завідувача сектору надходжень управління Державної казначейської служби України у Лубенському районі Полтавської області, Наталію Катренко, головного спеціаліста загального відділу апарату Лубенської райдержадміністрації,  Крістіну Волович, бухгалтера територіального центру соціального обслуговування Лубенської райдержадміністрації, Людмилу Грицаєнко, голову профспілки працівників освіти і науки України, Людмилу Коркішко, начальника відділу інформаційних систем Лубенського міськрайонного центру зайнятості, Олену Мацак, керівника народного аматорського вокального ансамблю «Вербиченька» Калайдинцівського будинку культури, Тетяну Мироненко, секретаря керівника Лубенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Полтавської області, Наталію Мовчан, начальника відділу обліку, контролю та звітності управління соціального захисту населення Лубенської райдержадміністрації, Світлану Радівілову, головного спеціаліста управління Держгеокадастру у Лубенському районі Полтавської області, Тетяну Сухину, адміністратора відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Лубенської  райдержадміністрації, Марту Федіско, бібліотекаря Лубенської районної бібліотеки ім. Олеся Донченка, Наталію Чічуліну, фахівця з інтерв’ювання управління статистики у Лубенську районі Полтавської області, Світлану Шрейтер, секретаря судового засідання Лубенського міськрайонного суду Полтавської області, Любов Юрч, завідувача фельдшерсько-акушерського пункту с. П’ятигірці Михнівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, Людмилу Демченко, секретаря Тарандинцівської сільської ради, Валентину Плішенко, в.о. директора Лубенського районного методичного центру.

А на сцені лунали пісні і танки, гумор  -  і все це було присвячено жінкам.

Як завжди публіку вражав піснями славнозвісний гурт «Українська Швейцарія». Ліричною і незабутньою стала пісня «Наше кохання» у виконанні Віктора Карпця, та й саксофоніст  Петро Андріціо   зірвав шквал аплодисментів. Веселими українськими піснями радували «Троїсті музики».

Брали за душу виступи Володимира Матяша,  юного Максима Колодяжного,  Сергія Слинька, Геннадія та Олександра Васильченків, Юрія Задорожного, Ігоря П»ятецького, Валентина Самойленка, Богдана Ісенка, Михайла Шаміса. В піснях  славили жінку-матір, дружню родину, сім»ю, що є в житті кожного – найціннішим. Про перше шкільне кохання   з гумором розповів Іван Обмок.