Тарандинцівська команда «Колос» - чемпіон Лубенського району з волейболу Відбувся чемпіонат Лубенського району з волейболу Цьогоріч участь у чемпіонаті району брало 8 команд і 7 сільських рад району, а саме: «Сталь» с. Ждани, «Вимпел» с. ХКалайдинці, «Сула» с. Засулля, «Олімпія» с. Вовчик, «Колос» с. Тарандинці, «Колос-2» с. Тарандинці, «Юність» с. Хорошки та «Орбіта» з Булатцю. Чемпіонат проходив впродовж двох місяців у Вовчику, Хорошках, Засуллі й Калайдинцях.

За підсумками змагань, не зазнавши жодної поразки, перемогу здобула команда «Колос» с. Тарандинці. Друге місце у Засульської «Сули», третє – у команди «Олімпія» с. Вовчик.

Переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами від Лубенської районної організації ВФСТ «Колос».