14 січня керівниками районної влади Олексієм Дядечком та Віктором Алєксєєнком було започатковано урочистий прийом обдарованих дітей: переможців предметних олімпіад всіх рівнів, членів МАН, переможців спортивних змагань, творчих конкурсів художньої самодіяльності, дітей з багатодітних сімей, які виховуються в прийомних сім’ях.

Святковий захід згуртував у приміщенні районної ради близько 60 юних мешканців Лубенщини. Кожну категорію дітей представляли керівники відділів адміністрації: освіти, культури, управління праці та соціального захисту, служби у справах дітей.

Голова районної ради Олексій Дядечко та голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко привітали юних переможців зі значними успіхами та досягненнями, побажавши школярам і надалі бути активними, любити свій край і примножувати його здобутки .

Очільники районної влади вручили гостям новорічні подарунки, дітлахи також в свою чергу не залишились в боргу – дарували присутнім музичні гумористичні номери. Веселої атмосфери в залі додавали виступи учасників художньої самодіяльності Михнівського Будинку культури.

Закінчилася святкова зустріч вітальним словом Діда Мороза та Снігуроньки, а на юних активістів чекав солодкий стіл.