4 51724 листопада   у Березотіцькій  ЗШ І-ІІІ ступенів Лубенського району  – свято,  школа отримала новий автобус.  Привітати з цією подією та вручити ключі від  автобуса   у Березоточу прибули  голова районної ради Григорій Угляниця,  голова  райдержадміністрації Тетяна Качаненко,  начальник відділу освіти,  сім»ї,  молоді та спорту райдержадміністрації  Юлія Білокінь,   депутат районної ради  Лідія Білик.

6 248

Вартість шкільного транспорту – 1 мільйон  гривень, придбаний  шляхом  співфінансування із залученням 600 тисяч гривень Державного бюджету та 810 тисяч гривень районного бюджету, що дало змогу вирішити питання організації безперебійного підвезення дітей із сіл Луки та Суха Солониця у Березотіцьку школу та садочок,  заощадити бюджетні кошти.

Питання підвезення дітей до навчального закладу було досить актуальним, адже  старий автобус, 2003 року випуску,  зносився,  тож школа потребувала  нового транспорту.

Учні з радістю зустріли новину, виглядаючи транспортний засіб  на подвірї  школи.  Директор  Березотіцької ЗШ  І-ІІІ ступенів  Юлія Рак  дякувала  керівникам району, а також усім, хто доклав  багато зусиль  для  того, аби  мрія школярів здійснилась.

Тож щасливі учні, вчителі сфотографувались на подвір»ї школи на згадку.