1 104815 вересня    під головуванням голови Лубенської районної ради Григорія Угляниці відбулося пленарне засідання  позачергової 9 сесії районної ради сьомого скликання. Участь у  пленарному засіданні взяли голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко,  заступники голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, Ігор Нестеренка,  депутати обласної ради Лариса Сухопар,  Владислав Мостовенко, Олександр Сиченко, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, представники ЗМІ.

На початку зібрання присутні вшанували  хвилиною мовчання  усіх загиблих в зоні проведення АТО.

Потому  було розглянуто питання порядку денного, а саме:  «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік» з яким перед загалом виступила начальник фінуправління  райдержадміністрації Світлана Самійленко.  Обговорення  було досить  жвавим, адже стосувалося  грошей, тому депутати скрупульозно заслухавовали кожну цифру  та вносили власні пропозиції.  Рішення  було  прийнято.

Так з районного бюджету виділено 90 тис. грн. на  ремонт Ісковецького ДНЗ «Золота рибка», який постраждав внаслідок пожежі під проведення  ремонтних робіт.  Ці кошти буде використано  на придбання   м»якого інвентаря,  меблів, які пропахли кіптявою і непридатні для використання.

105 тис.грн  буде використано на  придбання  господарських  матеріалів та матеріалів  для поточного ремонту  ДНЗ, у тому числі для відкриття  додаткової  групи у Вовчицькому дошкільному  навчальному  закладі.

76,8 тис. грн..  – на придбання  матеріалів  та проведення  поточного ремонту приміщень, обладнання загальноосвітніх закладів.

200 тис.грн – передача трансферту  до Хорошківського  сільського  бюджету  на  проведення капітального ремонту покрівлі  сільського  будинку культури;

40 тис.грн. – на забезпечення  діяльності  Центральної районної бібліотеки.

Крім того, заплановано придбання 3 комп»ютерів, щоб  все пройшло демократично, вирішено  визначитися шляхом  жеребкування, яке пройде  напередодні  Всеукраїнського дня бібліотек.

Вичерпавши питання порядку денного, голова районної ради   зачитав звернення  мешканців Хорошківської територіальної громади щодо  незадовільної роботи директора Хорошківської ЗШ, матеріали передано до правоохоронних органів.