44444----На Лубенщині готуються відзначити традиційне Шевченкове свято Щороку в с. Ісківці біля криниці Тараса Шевченка відбувається літературно-мистецьке свято «В сім’ї вольній, новій».

28 раз поспіль на благодатній землі, по якій тричі за життя ходив Великий Кобзар, гостюючи у відомого етнографа О.Афанасьєва-Чужбинського, зберуться поети та письменники Лубенщини, самодіяльні артисти району, жителі та гості ісківського краю, щоб вшанувати безсмертного Генія і Пророка українського народу Тараса Шевченка.

До участі у святі запрошений гурт «Старости» Березоворудського технікуму Пирятинського району.

Місце проведення свята  готується до зустрічі гостей.  Святкова програма  підготовлена. До послуг учасників свята – об’єкти торгівлі, книжкова виставка та виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Гостинні господарі будуть пригощати бажаючих смачним кулішем.

Свято відбудеться 29 травня о 10 годині.