444---22227  квітня в рамках  проведення спартакіади між депутатами всіх рівнів Полтавської області на Лубенщині, у приміщенні дитячої  юнацької спортивної школи  міста Лубни  відбулися  зональні змагання  з міні-футболу  та волейболу.

Члени команд – депутати районної  та сільських рад, сільські голови.  Тож свій спортивний гарт демонстрували команди з Лубен, Чорнух, Оржиці, Гребінки, Хоролу, Семенівки. Волейбольну команду Лубенщини представляли  голова районної ради Григорій Угляниця, Новооріхівський, Оріхівський  сільські голови Станіслав  Ігнатенко, Олександр Розумій, депутати  Засульської,  Калайдинцівської,  Вищебулатецької сільських рад – Леся Таран,  Сергій  Крутій,  Олександр Зінченко.

І місце  здобула команда з Оржиці, ІІ – з Чорнух, ІІІ – з Гребінки, IV дісталось   гоподарям – Лубнам.

Активність проявили команди   у змаганнях з міні-футболу.  Лубенщину представили  депутат обласної ради  Владислав Мостовенко,  сільські голови Остапівської, Литвяківської, Вищебулатецької сільських рад – Петро Остапко,  Валерій Ночовний, Сергій Бачевський. Депутати Хорошківської, Оріхівської, Новооріхівської  сільських рад,  Олександр Бровко, Олег Борисенко, Анатолій Пономаренко, депутат міської ради Микола Біляєв та інші.

І місце здобула Оржиця, ІІ-Хорол, ІІІ- Пирятин.

5---1110