2 695

13 квітня за участю голови районної ради Григорія Угляниці, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сергієнко, голови правління районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України», депутата районної ради Василя Куксаня, заступників голови районної чорнобильської організації Василя Силки та Миколи Чудака відбулася нарада із сільськими головами.

Основним питанням порядку денного було відзначення у районі 30-х роковин аварії на ЧАЕС. Йшла мова про проведення районного вечора-реквєму, на який планують звезти ліквідаторів, вдів та переселенців.

Крім того, керівники району району звернулися з проханням до сільських голів допомогти у підвезенні чорнобильців. Ті в свою чергу поділилися планами щодо проведення   скорботних заходів, які пройдуть у громадах.