2 5897 грудня  у районному  будинку культури  відбулися урочистості з нагоди державного свята -  Дня місцевого самоврядування. У переповненій залі  зібрались працівники органів місцевого самоврядування, сільські голови, депутати усіх рівнів, ветерани органів місцевого самоврядування аби насолодитися  святковим концертом тай  просто поспілкуватись один з одним.

Присутніх привітали з професійним святом голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Іван Дзус, міський голова  Олександр Грицаєнко.

У своєму вітальному слові Григорій Угляниця висловив переконання, що  новобрані депутати районної ради, а їх 34, сільські – 338, 2 депутати обласної ради   гідно виконуватимуть свої депутатські повноваження, будуть активними в сесійній залі  аби не підвести виборців, які покладають на них надії. Очільникам  26 територіальних громад  побажав  бути завзятими, не зупиняйтесь на досягнутому, йти до поставленої мети.

Він також наголосив, що прикладом для працівників органів місцевого самоврядування  завжди  будуть ветерани, які, не шкодуючи  власних сил,  віддавали себе роботі.

Григорій Угляниця, Іван Дзус нагородили кращих з кращих  Почесними грамотами районної ради, райдержадміністрації. Їх отримали  Василь Шапаренко, сільський голова Тишківської сільської ради, Ігор Яременко, сільський голова  Шершнівської  сільської ради, Валентина Дараган, секретар Вовцичької сільської  ради, Ольга Іванченко, секретар Новооріхівської  сільської ради, Людмила Долгобородова, секретар  Вищебулатецької сільської ради, Володимир Міщенко,  спеціаліст-землевпорядник  Ісковецької сільської ради, Ірина Солдатенко, депутат Новаківської сільської ради.

Було згадано  очільників територіальних громад, які  не стояли осторонь ситуації на Сході країни, допомагали у зборів  коштів,  продуктів харчування в зону АТО.  Усі вони  нагороджені медалями за волонтерську діяльність.

3 459

Крім того,  очільник Вищебулатецької сільської ради  минулого скликання  Сергій Остапко і зараз перебуває в зоні АТО, тож зі сцени  голова районної ради Григорій Угляниця  передав йому ряд вітань та побажав витримки.

Декілька теплих слів зі сцени  сказав колегам-головам сільський голова Ісковецької сільської ради, голова Асоціації сільських голів району   Микола Романюта. Побажання прозвучали і з вуст  ветарана місцевого самоврядування Ніни Сабадаш, сільського голови  Березотіцької сільської ради  Надії Білокур.

На присутніх чекав незабутній концерт. Тож оплесками зустрічали працівники органів місцевого самоврядування  Олександру та Оксану  Магомедових,  ансамбль ложкарів із  Засулля,  танцювальний колектив «Паняночку» , ансамбль Калайдинціваського  сільського будинку культури,  а також Дар»ю Андрусенко, Натаплію і Валерію Петренків, Олега Буркацького, Івана Васика, Анастасію Білик.