3 45418 листопада  відбулася   перша  сесія новообраної  ради 7 скликання, її  відкрила голова територіальної виборчої комісії  Людмила Шевченко.  Участь у зібранні взяв голова районної ради 6 скликання  Олександр Темченко, 5 скликання  Володимир Шостак,  голова райдержадміністрації Іван Дзус, заступники голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, Тетяна Сергієнко, сільські голови, представники  засобів масової інформації.

Людмила Шевченко  ознайомила  присутніх з результатами  виборів,  зауваживши, до районної ради обрано 34 депутати, представники Радикальної партії Олега Ляшка в Полтавській області,  політичної партії  «Українське об’єднання патріотів  - УКРОП», партії  «Блок  Петра Порошенка» «Солідарність»,  партії «Відродження», Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», «Партії простих людей Сергія Капліна».  Серед новообраних депутатів 9 осіб жінки, 25 – чоловіки.  Депутати отримали  витяг з Постанови  виборчої комісії,  склали присягу, яку  зачитала  депутат районної ради  від  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Надія Савченко.

Людмила Шевченко, голова територіальної  виборчої комісії,  привітала депутатів з  важливою подією у житті, закликавши народних обранців  не  забувати округи,  бути виваженими у прийняті рішень, щоб у залі  панувало взаєморозуміння.

1 717

Наразі було обрано  тимчасову президію в  складі 5 осіб: Катерини Тимошенко,  Сергія Рака,  Олексія Коваленка, Сергія Мисника, Тетяни Гребінник.  На порядку денному основним питанням   постало обрання голови районної ради.  Депутатами  запропоновано кандидатури  Григорія Угляниці від  Лубенської  районної  організації  Радикальної партії  Олега Ляшка в Полтавській області   та  Василя Куксаня від Лубенської районної організації партії   «Відродження». Кандидати на посаду голови  розповіли  присутнім про себе, поділившись  власним баченням  роботи на посаді голови районної ради. Йшла мова про співпрацю з сільськими головами,  вирішення  першочергових питань  соціально-економічного розвитку  Лубенщини.

З числа обраних депутатів, шляхом таємного голосування  головою районної ради сьомого скликання було обрано Григорія Угляницю. Він отримав  24 схвальних голоси. Новобраного керманича району привітав   його попередник Олександр Темченко, побажавши Григорію Угляниці успіхів,   терпіння, удачі, депутатам – гідного виконання депутатських  повноважень.

Голова райжержадміністрації Іван Дзус висловив переконання, що районна рада працюватиме  конструктивно.

4 310

Голова районної ради Григорій Угляниця подякував  депутатам за довіру, наголосивши на тому, що працюватиме прозоро, відкрито. Склавши присягу, запропонував на посаду заступника Лідію Різуненко, депутата районної ради  від Політичної партії «Українське обєднання патріотів – УКРОП». Лідія Різуненко не набрала достатньої кількості голосів, тому  питання  обрання заступника  не було вирішено.    Сесію закрив голова районної ради Григорій Угляниця, подякувавши  депутатам за злагоджену роботу.